Skip to main content

Het Fara-team

Het Fara-team bestaat uit 5 opgeleide medewerkers met een hart voor de job. We werken intens en leven mee met de mensen die we begeleiden. We leren je graag kennen dus aarzel niet om ons te contacteren!

Kirsten
Kirsten

Kirsten Elen

Contactpersoon voor het thema tienerzwangerschap

Orthopedagoge
Basisopleiding kinder - en jongerentherapie

Facebookprofiel: Kirsten Van Fara
Email: kirsten.elen@fara.be

Katleen
Katleen


Katleen Alen

Contactpersoon voor de thema's ongeplande zwangerschap, kinderwens en abortusverwerking

Maatschappelijk werkster
Criminologe
Relatie - en gezinstherapeut

Email: katleen.alen@fara.be

Sindy
Sindy


Sindy Helsen

Contactpersoon voor het thema prenatale diagnose

Klinisch psychologe
Relatie - en gezinstherapeut, contextueel therapeut
Basisopleiding Emotionally Focused Therapy (EFT)

Email: sindy.helsen@fara.be

Silke
Silke

Silke Brants

Contactpersoon voor pers

Contactpersoon voor het thema prenatale diagnose

Filosofe
Klinisch seksuologe
Relatie - en gezinstherapeut

Facebookprofiel: Silke Van Fara
Email: silke.brants@fara.be

Laura
Laura

Laura Jacobs

In zwangerschapsrust tem. 14/01

Klinisch psychologe & schoolpsychologe
Criminologe
Basisopleiding interculturele hulpverlening

Facebookprofiel Laura van Fara
Email: laura.jacobs@fara.be

 

Elke Bleyaert

Communicatie, sociale media en back-up permanentie

Vroedkunde (basis)
Kleuterleerkracht
Kinder- en jongerencoach

Email: elke.bleyaert@fara.be

Tanja Milos

Contactpersoon administratie, inschrijvingen en bestellingen

Email: secretariaat@fara.be