Skip to main content
Fara blijft bereikbaar in de lockdown, elke werkdag tussen 9u-16u. Contacteer ons via mail, telefoon, chat of plan een videogesprek in.

Het Fara-team

Het Fara-team bestaat uit 6 opgeleide medewerkers met een hart voor de job. We werken hard en leven mee met de mensen die we begeleiden. We leren je graag kennen dus aarzel niet om ons te contacteren!

Silke
Silke

Silke Brants

Persverantwoordelijke

Contactpersoon voor het thema prenatale diagnose

Filosofe
Klinisch seksuologe
Relatie - en gezinstherapeut

Facebookprofiel: Silke Van Fara
Email: silke.brants@fara.be

Katleen
Katleen


Katleen Alen

Contactpersoon voor de thema's kinderwens en abortusverwerking

Maatschappelijk werkster
Criminologe
Relatie - en gezinstherapeut
Jaaropleiding rouw en verlies vanuit systemisch perspectief

Email: katleen.alen@fara.be

Sindy
Sindy


Sindy Helsen

Contactpersoon voor het thema prenatale diagnose

Klinisch psychologe
Relatie - en gezinstherapeut, contextueel therapeut
Basisopleiding Emotionally Focused Therapy (EFT)

Email: sindy.helsen@fara.be

Laura
Laura

Laura Jacobs

Contactpersoon voor het thema ongeplande zwangerschap

Klinisch psychologe & schoolpsychologe
Cliëntgerichte psychotherapeut i.o.
Criminologe
Basisopleiding interculturele hulpverlening

Facebookprofiel Laura van Fara
Email: laura.jacobs@fara.be

 

Kirsten
Kirsten

Kirsten Elen

Contactpersoon voor het thema tienerzwangerschap

Orthopedagoge
Basisopleiding kinder - en jongerentherapie

Facebookprofiel: Kirsten Van Fara
Email: kirsten.elen@fara.be

Emma

Emma Thielens

Contactpersoon voor het thema tienerzwangerschap 

master verpleegkundig specialist

Facebookprofiel: Emma Van Fara
Email: emma.thielens@fara.be

Tanja Milos

Contactpersoon administratie, inschrijvingen en bestellingen

Email: secretariaat@fara.be